telefoniczna rejestracja prywatnej wizyty urologicznej

( 22 ) 300 10 30

telefoniczna rejestracja prywatnej wizyty urologicznej

( 22 ) 300 10 30

zapisy online na wizytę prywatną do lekarza specjalisty urologa

telefoniczna rejestracja prywatnej wizyty urologicznej

( 22 ) 300 10 30
Urologiczne Centrum Meyczne w Warszawie na Bemowie

Jeśli zauważy się u siebie powyższe objawy ważne jest, aby jak najszybciej zareagować, udać się do specjalisty urologa oraz poddać się odpowiedniemu leczeniu.

Grzybicę męskich narządów płciowych leczy się na kilka sposobów. Z reguły prywatnie lekarze urolodzy przepisują maści do stosowania miejscowego bądź w poważniejszych przypadkach doustne antybiotyki. Kurację powinno odbywać się razem z partnerką nawet jeśli nie występują u niej objawy, ponieważ ryzyko wzajemnego zarażenia się jest bardzo duże. Do czasu wyleczenia należy zrezygnować z seksu. Ten rodzaj grzybicy jak każdy inny ma skłonność do nawrotów choroby i jego leczenie to często proces długotrwały, lecz nie należy się załamywać, ponieważ nieleczenie grzybicy narządów męskich prowadzi do bezpłodności, czy przerostu prostaty.

Rodzaje grzybicy penisa

Grzybica penisa może występować pod różnymi postaciami m.in. jako:

  • zapalenie żołędzi lub napletka
  • zapalenie układu moczowego.

Mężczyźni często wstydzą się tej dolegliwości i dlatego nie zgłaszają się do lekarza urologa. Nieleczona grzybica może stać się powodem poważnych problemów zdrowotnych, dlatego nie warto zwlekać i udać się do lekarza aby problem zweryfikował urolog.

Poznaj naszych lekarzy specjalistów

dr Łukasz Kupis specjalizujący się w mało inwazyjnych operacjach urologicznych

Urolog i androlog specjalizujący się w mało inwazyjnych operacjach urologicznych - głównie w mikrochirurgii. Osobiście diagnozuje pacjentów wykonując badania USG jąder oraz USG układu moczowego.

dr Piotr Dzigowski lekarz z bardzo dużym doświadczeniem klinicznym

Urolog i androlog z bardzo dużym doświadczeniem klinicznym. Leczy najtrudniejsze przypadki andrologiczne i urologiczne opierając się na osobiście przeprowadzanej diagnostyce USG.

dr Tomasz Mutrynowski lekarz specjalizujący się w szerokiej diagnostyce i leczeniu chorób prostaty

Urolog specjalizujący się w szerokiej diagnostyce i leczeniu chorób prostaty. Posiada bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu badań transrektalnych prostaty - TRUS oraz biopsjach i operacjach prostaty.