telefoniczna rejestracja prywatnej wizyty urologicznej

( 22 ) 300 10 30

telefoniczna rejestracja prywatnej wizyty urologicznej

( 22 ) 300 10 30

zapisy online na wizytę prywatną do lekarza specjalisty urologa

telefoniczna rejestracja prywatnej wizyty urologicznej

( 22 ) 300 10 30
Urologiczne Centrum Meyczne w Warszawie na Bemowie

Podziel się opinią o naszych urologach w Warszawie na BemowieZapraszamy do podzielenia się opinią o naszych urologach.

 Za pozytywne komentarze szczerze dziękujemy - jest do dla nas pozytywna motywacja do jeszcze lepszej pracy, a z konstruktywnej krytyki wyciągniemy wnioski na przyszłość.
 
Podziel się opinią o naszych urologach w Warszawie na Bemowie

Zapraszamy do podzielenia się opinią o naszych urologach.

 Za pozytywne komentarze szczerze dziękujemy - jest do dla nas pozytywna motywacja do jeszcze lepszej pracy, a z konstruktywnej krytyki wyciągniemy wnioski na przyszłość.
 
Adam

Doktor Łukasz Kupis jest super fachowcem, a przy tym normalnym, życzliwym człowiekiem. Dzięki jego zaangażowaniu, dobrej diagnozie i umiejętnemu przekonaniu mnie do operacji, przeprowadzona została u mnie rekonstrukcja cewki moczowej. Serdecznie pozdrawiam i polecam doktora Kupisa.


czwartek, 25 maj 2017
Krzysztof W.

Zdecydowanie polecam Pana Doktora Mutrynowskiego! Dziękuję Doktorze!


wtorek, 19 lipiec 2016
mariusz

polecam!!


piątek, 08 kwiecień 2016
Krzysztof
witam. w 100% polecam wizytę u dr Kupisa. Jest profesjonalistą. W przyjazny sposób nawiązuje kontakt z pacjentem. Poprzez dobranie odpowiednich leków szybko pozbyłem się problemu, który początkowo był diagnozowany jak guz. Pozdrawiam Krzysiek N.

sobota, 13 czerwiec 2015
Andrzej Dziekoński

Serdecznie dziękuję za opiekę i pomoc którą mi udzielono po przywiezieniu mnie przez pogotowie ze zdiagnozowanym atakiem kamicy nerkowej.Informacja odnośnie choroby, przyjęcie na oddział i szybko wykonany zabieg wprowadzenia cewnika między nerką a pęcherzem udrożnił moczowód i uchronił mnie przed potwornym cierpieniem.Serdecznie dziękuję i polecam znakomitego fachowca.


środa, 20 maj 2015
M.Rowińska: Podziękowanie

Bardzo dziękuje Panu Doktorowi za błyskawiczną pomoc . Pan doktor zajmował się moją powikłaną bakteryjnie kamicą, bardzo profesjonalnie.  Z  przyjemnością polecam znakomitego urologa.


wtorek, 19 maj 2015
zbyszek -zibi
Przyszedem do doktora Kupisa z przewlekłym bólem okolicy pachwiny i krocza. Męczyłem się z tym problemem kilka miesięcy, a doktor Kupis jako jedyny zwrócił uwagę na prostatę i umiał powiązać mój ból z objawami zapalenia prostaty, a nie jak wszyscy z zapaleniem jądra. zbadał mnie i okazało się, że faktycznie mam zapelenie prostaty. dostałem lekki i dziś już nie pamiętam o problemie.

niedziela, 25 styczeń 2015
Mariusz W.: Wizyta u dr Kupisa

Witam wszystkich, byłem w poniedziałek u dr Kupisa. Okazało się, że wystarczyło aby doktor zbadał mnie USG i od razu stwierdził w czym jest problem. Wcześniej byłem u innego lekarza który kazał mi zrobić badania na jakieś nowotwory itd co okazało się zupełnie zbędne- wystarczyło zrobić USG , przepisać antybiotyk i po kłopocie. Dziekuje Doktorze. Polecam  Pana wszystkim.;)


środa, 21 styczeń 2015
Weronika

Profesjonalne podejście, cierpliwość i wiedza Doktora zasługuje na duży plus, a poza tym bardzo sympatyczny człowiek ;) Trafiłam na Doktora przez przypadek, szukając na oślep szybko wizyty, ale już w pełni świadomie będę polecać znajomym. 


sobota, 15 listopad 2014
pacjentka

Witam . zadowolona i uleczona pacjentka poleca doktora;;) Wyleczył mnie skutecznie z kamieni nerkowych ;)

 

polecam !!!!


poniedziałek, 20 październik 2014
Marek K

Super życzliwy człowiek z ogromną wiedzą. Gorąco Polecam


sobota, 23 sierpień 2014
Anna Maria J.

Dobry fachowiec. Życzliwie nastawiony. Uzyskałam wyczerpujące wyjaśnienia na temat moich dolegliwości i możliwości uprawiania przeze mnie wybranych sportów. Szczerze polecam.

 


sobota, 23 sierpień 2014
waw.kow.48

Jak dotychczas jestem zadowolony ale z ostateczną oceną muszę się wstrzymać do zakończenia leczenia.

 


sobota, 23 sierpień 2014
KP

Wspaniały fachowiec! Nie dość, że prowadzi rzetelny wywiad, jest skuteczny, to jeszcze do tego niezwykłe serdeczny i sympatyczny. Polecam!


sobota, 23 sierpień 2014
KV

Fantastyczny lekarz, również człowiek. Fachowa i szybka diagnoza. Doktor jako jedyny mógł mi pomóc mimo wielu wizyt u innych specjalistów. Polecam.


sobota, 23 sierpień 2014
Monika

Prze...WSPANIAŁY lekarz, konkretny, z ogromną wiedzą, rewelacyjny kontakt z pacjentem, chęć wytłumaczenia laikowi takiemu jak ja przyczyny choroby, sposobów leczenia itp. w wyczerpujący dla mnie sposób. Oby więcej takich lekarzy :)


sobota, 23 sierpień 2014
anna

Doskonały specjalista, tłumaczy przyczyny schorzenia i powód wyboru przez niego określonego leczenia. Do tego przemiły i sympatyczny. Bardzo polecam

 


sobota, 23 sierpień 2014
Robert Jablonski

Pan Doktor przeprowadzil bardzo rzetelny wywiad przed przystapieniem do badania. samo badanie zostalo przeprowadzone bardzo starannie i dokladnie. Otrzymalem wiele obszernych wyjasnien oraz uwag i zalecen do dalszego postepowania. Bardzo dobry specjalista - polecam.

 


sobota, 23 sierpień 2014
zadowolony

Genialny urolog najwyższej klasy. Udzielił wyczerpujących informacji na każdym etapie. najważniejsze, że jest profesjonalistą w każdym calu - rewelacyjny lekarz.


sobota, 23 sierpień 2014
Powered by Phoca Guestbook

Post Message

Captcha Image